OBAVIJEST RODITELJIMA

Poštovani roditelji,

ovih dana do mene dolaze različite informacije i dezinformacije kojima je u cilju širenje panike . Kao odgovorna osoba tvrdim kako škola nije mjesto gdje su Vaša djeca ugrožena i kako smo poduzeli sve da ih zaštitimo koliko god je to moguće. Suočeni s nečim što ovako dugo traje i ne vidi mu se kraja, a ne štedi nikoga, zasigurno ne daje dobar osjećaj i ja Vas potpuno razumijem.

Ovog trenutka nema nikakvog straha po vaše dijete u koliko i Vi imate odgovornost da onaj dio posla koji je na Vama dosljedno i odgovorno napravite. Naša su djeca radila online u trenutku kad smo u školi imali oboljelih bilo učitelja, učenika pa i same mene koja Vam ovo pismo piše iz samoizolacije.  Ponijeli smo se odgovorno po pravilima i preporukama struke. Prirodno je da se bojimo za sebe i svoje, ali ako budemo odgovorni zajedno možemo uspjeti.

Vaša je dužnost svakoga jutra prije no što pošaljete svoje dijete u školu izmjeriti njegovu temperaturu zbog njega, ali i zbog svih nas ostalih. Ne mogu sa sigurnošću reći da svi to i čine.

Zato od ponedjeljka 14.12. 2020. godine svaki učenik mora sa sobom nositi bilježnicu u koju će roditelj svakog jutra napisati nadnevak mjerenja, izmjerenu temperaturu i to vlastoručno potpisati.

Učenik koji ne bude imao bilježnicu praćenja neće moći ući u školu.

Molim da ovo ozbiljno shvatite jer je ovo za dobrobit svih nas.

Ovim se putem zahvaljujem svima koji su u situaciji koja ih je zadesila odgovorno postupili štiteći pri tome svih nas.

Nitko sa sigurnošću ne može reći do kada i što nas dalje čeka.

Pokažimo odgovornost kako bi svoju djecu mogli naučiti istoj.

A Vama poštovani roditelji,  želim da ostanete zdravi, sve ostalo će s vremenom doći. Čuvajte sebe i one oko sebe.

Lijep pozdrav svima skupa,

S poštovanjem,

Anita Gašparović, ravnateljica

objavio: Leana Tudorović   datum: 10. 12. 2020.

OBAVIJEST RODITELJIMA

Poštovani roditelji,

Učenik koji ne bude imao bilježnicu praćenja neće moći ući u školu.

Molim da ovo ozbiljno shvatite jer je ovo za dobrobit svih nas.

Nitko sa sigurnošću ne može reći do kada i što nas dalje čeka.

Pokažimo odgovornost kako bi svoju djecu mogli naučiti istoj.

Lijep pozdrav svima skupa,

S poštovanjem,

Anita Gašparović, ravnateljica

objavio: Leana Tudorović   datum: 10. 12. 2020.