LJUBAV SE NE TRŽI NITI NE KUPUJE

„Ljubav se ne trži niti ne kupuje. Ki ljubiti ne zna, ki ljubiti ne zna, aj nek se ne hapljuje!“, moto je našeg malog školskog obilježavanja blagdana ljubavi i prijateljstva!

Učenici trećeg razreda s učiteljicom Anom Bubičić priredili su nam igrokaz i recitacije. Hrabri dečki Šime Mamić, Niko Stipić i Antonio Mamić protagonisti su igrokaza Zaljubitis. Korina Mamić uveselila nas je recitacijom Valentinovo. Učenica Ivona Mijić u recitaciji pojasnila nam je što se zbiva Kada djeca vole , a Patricija Šimunac izvela je recitaciju Zaljubljeni.

Prepoznat ću ljubav, naslov je pjesme kojom su članice zbora uvećale i uljepšale našu priredbu. Za kraj su nam voditeljice Darija Nimac i Eva Kalcina poručile da ne zaboravimo dragim ljudima, prijateljima i roditeljima  iskazati koliko su nam vrijedni. Učiteljica Sunčica Orlić povela je članice zbora pjesmom „Ljubav se ne trži“, izvorno međimurskom pjesmom.

Hvala učiteljicama i učenicima koji su nam uljepšali Valentinovo 2022.!

objavio: Leana Tudorović   datum: 18. 2. 2022.

LJUBAV SE NE TRŽI NITI NE KUPUJE

Hvala učiteljicama i učenicima koji su nam uljepšali Valentinovo 2022.!

objavio: Leana Tudorović   datum: 18. 2. 2022.