UHVATI TRENUTAK

Ovog proljeća učenici naše škole mogli su sudjelovati na literarnom i fotografskom natječaju Uhvati trenutak. Literarne i fotografske  radove mogli su dostaviti u školsku knjižnicu do 15. ožujka 2022. Tema natječaja bila je Pismo iz mog kraja. Na žalost literarni radovi nisu pristigli na natječaj. Međutim, pokazalo se da je fotografija učenicima naše škole bliska. Na natječaj  su pristigli radovi devet učenika: Klare Erstić, Josipa Perice, Marka Mijića, Ivana Pavla Pulića, Danijela Mamića, Luke Mijića, Marka Stipića, Luke Pavlovića i Šime Pavlovića.

Pobjednik fotografskog dijela natječaja je Luka Mijić, učenik četvrtog razreda. Luka je na natječaj dostavio čak 39 fotografija. Stručni žiri proglasio je njegovu fotografiju Križ pobjedničkom fotografijom, a Luki je na manifestaciji Ivanovo proljeće uručena prigodna nagrada.

Odabrane fotografije naših malih fotografa krase pano u školskom hodniku. Nadamo se da će ovaj natječaj biti poticaj i ostalim učenicima da kroz hobi i šetnju prirodom ostvare svoje umjetničke afinitete i rastu u njima.

objavio: Leana Tudorović   datum: 12. 4. 2022.

UHVATI TRENUTAK

objavio: Leana Tudorović   datum: 12. 4. 2022.