DAN ŠKOLE!

U petak 27. svibnja 2022. naša je škola ušla u treće desetljeće proslavivši prigodno dvadeseti rođendan.

Na slavlje su pozvani svi sadašnji i bivši djelatnici, učenici, roditelji!

Učenici škole pokazali su kakvi su izvrsni pjevači, plesači i glumci, a novinarke našeg lista e-Fijombe okušale su se i u voditeljskom poslu.

Naša ravnateljica Anita Gašparović na kraju se zahvalnicama zahvalila učenicima i učiteljima koji su svojim radom ove školske godine, koju polako ostavljamo za sobom, posebno pridonijeli našoj školi.

Naša drugašica Ela Božina i njena mentorica učiteljica Magdalena Šare primile su zahvalnicu za plasman na županijsku razinu državne smotre LiDraNO. Ela je izvela monodramu "Televizor" i svojim nastupom zapela za oko žiriju. Osmašici Valentini Šimunac i njenoj učiteljica povijesti Leani Tudorović zahvala je uručena za sudjelovanje na natjecanju iz povijesti.

Učenicama petog razreda Veroniki Mamić, Zari Nimac i Ana Mariji Tuti te mentoricama, knjižničarki na zamjeni Miji Hrabrov i pedagoginji Nikolini Kraljević zahvalili smo za sudjelovanje na natječaju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo  na temu "Različitosti nas spajaju". Iz tog se natječaja izrodio video koji je poslije poslužio u nastavi i bio odličan uvod u temu o različitostima među nama koje nas ne ugrožavaju već obogaćuju.

Učiteljici urednici školskog lista Leani Tudorović i novinarkama lista e-Fijomba dva su članka objavljena u Zadarskom listu (do zaključivanja ovog članka izašao je i treći).

U objavljenim člancima pisali su o novom projektu naše škole "Kuhačom po svijetu", kojeg su osmislili pedagoginja Nikolina Kraljević i knjižničar Stjepan Segarić. Pedagoginja Nikolina Kraljević zahvalu je primila i za uspješno odrađen projekt koji je svojom zanimljivošću i šarenilom boja i okusa probudio interes javnosti.

I na kraju, izabrali smo i ove godine učenicu generacije. Naša Valentina Šimunac odlična je učenica, vrhunska sportašica, iskrena, poštena, vrijedna, velikodušna.... mlada djevojka. I naša ovogodišnja učenica generacije!

Draga Valentina, želimo ti mnogo uspjeha u daljnjem školovanju i životu! Uvjereni smo da će ih biti mnogo!

Kao i uvijek, klik na link omogućit će Vam da osjetite dio atmosfere!

objavio: Leana Tudorović   datum: 10. 6. 2022.

DAN ŠKOLE!

Na slavlje su pozvani svi sadašnji i bivši djelatnici, učenici, roditelji!

Kao i uvijek, klik na link omogućit će Vam da osjetite dio atmosfere!

objavio: Leana Tudorović   datum: 10. 6. 2022.